Beiratkozás 2024/2025.

Tisztelt Szülők, Törvényes Képviselők!

A 2024/2025. tanévi 1. osztályba történő beiratkozás személyes megjelenéssel történik:

A beiratkozás időpontja: 2024. április 18. (csütörtök) 8:00 és 17:00 között VAGY

2024. április 19. (péntek) 8:00 és 14:00 óra között.

A beiratkozás feltétele egy személyes találkozón való részvétel, ahol a leendő első osztályos gyermek megismerheti osztály tanítóját és a szülőknek is lehetősége van bepillantani az intézmény működésébe.

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumokat hozza magával:

• A gyermek születési anyakönyvi kivonata (bemutatásra)
  • A gyermek személyazonosságának igazolására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)
  • A gyermek törvényes képviselőinek személyazonosító igazolványa és lakcímkártyája
  • A gyermek oktatási azonosító száma (kérjék el az óvodától), valamintaz óvoda OM-azonosítója
  • Nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására vonatkozóan
  • Nyilatkozat arról, hogy a szülő hittan oktatást vagy állami etika oktatástigényel-e gyermekének
  • Amennyiben van: legutolsó SNI vagy BTM-N szakértői vélemény
  • Amennyiben van: hátrányos helyzetről szóló határozat

A beiratkozást meggyorsítja, ha előzetesen kitöltik a KRÉTA rendszer e-Ügyintézési felületén a https://eugyintezes.e-kreta.hu

– A személyes adatokat

– Lakcímkártya feltöltése (Gyermek személyazonosságának igazolására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány – pdf formátumban feltöltik a KRÉTA-felületre, amelyen a lakcím, illetve a tartózkodási hely adatai találhatók.)

A beiratkozással kapcsolatos kérdéseiket feltehetik telefonon (06/30-513-40-20) munkanapokon 8:00 és 14 között, vagy emailben titkarsag@koraiskola.hu.

A gyorsabb ügyintézés érdekében egyeztessen időpontot beiratkozásra a fenti telefonszámon.